KONST / Litografier / Färglitografi 14366042
nr 1436 6042
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 73/300. Färglitografi, bildmått: 60x52c, yttermått inklusive ram: 82x72cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:36:04
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
500 kr